Strona główna » Chałwa turecka czekoladowa 5kg

Chałwa turecka czekoladowa 5kg

chałwa turecka czekoladowa

Waga: 5 kg
Kraj pochodzenia: Turcja
Produkt wegański, nie zawiera laktozy, konserwantów, olejów utwardzonych

Chałwa sezamowa czekoladowa – pełna zdrowia

Chałwa czekoladowa, wyprodukowana z nasion sezamu, kaszy manny oraz kakao w połączeniu z cukrem, to doskonała, sycąca i zaspokajająca apetyt na słodycze przekąska. Mieszanka cukrów, tłuszczów i białka roślinnego pochodzącego z sezamu jest prawdziwą ucztą dla podniebienia – teraz w wersji XXL, czyli w dużym, 5 kg opakowaniu!

Wysoka zawartość sezamu w chałwie czekoladowej tureckiej to nasz patent na to, jak dostarczyć swojemu organizmowi cennych białek oraz tłuszczów roślinnych, a także magnezu, wapnia, fosforu, żelaza i innych mikroelementów. Sezam jest również świetnym źródłem witamin – głównie A i E, silnych przeciwutleniaczy.

Turecka chałwa – sposób na udany deser

Spożycie kawałka kruchej, niezwykle słodkiej i aromatycznej chałwy o smaku czekoladowym to sposób na zapewnienie swojemu organizmowi podaży wielu ważnych składników pokarmowych, ale przede wszystkim – na zorganizowanie słodkiej przekąski do kawy lub herbaty! Sięgnij po to, co najlepsze – chałwę prosto z Turcji, robioną tradycyjnymi metodami, nie zawierającą laktozy, konserwantów czy tłuszczów utwardzonych – to aż 5 kg słodyczy, które warto mieć w domu!