Strona główna » Importer i dystrybutor słodyczy

Importer i dystrybutor słodyczy

Jako dystrybutor słodyczy z Bliskiego Wschodu firma Chałwa.pl doskonale zna się na ich jakości. Wiemy, że w kwestii słodkich tureckich czy greckich przysmaków najważniejsze jest pochodzenie składników i tradycyjne receptury wytwarzania smakołyków. Czym nasza oferta wyróżnia się na tle innych?

Dystrybucja słodyczy Chałwa.pl – z miłości do słodkości

Nasza hurtownia słodyczy Chałwa.pl koncentruje się na wąskiej liście produktów, czyli słodyczy pochodzących głównie z obszarów Turcji i Grecji. Powstała z miłości do tych tradycyjnych wyrobów, które w oryginalnej wersji dotychczas były w Polsce niemal nie do zdobycia. Wszystko dlatego, że prawdziwe bliskowschodnie produkty produkuje się zgodnie z tradycyjnymi recepturami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. To jednak nie wszystko – aby powstała doskonała turecka chałwa z pistacjami, sucuk cevizli czy rachatłukum, czyli tureckie słodkie specjały, potrzebne są składniki pochodzące właśnie stamtąd – czyli dojrzewające w gorącym, śródziemnomorskim klimacie. Porównanie dostępnych w Polsce chałw z tymi, którymi zajadaliśmy się, będąc w Turcji, dało nam silne przekonanie, że dystrybucja słodyczy z Bliskiego Wschodu to coś, czego potrzebują przedsiębiorcy w Polsce!

Słodycze z Bliskiego Wchodu – prostota składu z hurtowni słodyczy

Tureckie słodycze zawierają w sobie tylko niezbędne minimum, abyś mógł poczuć tę zniewalającą słodycz, i wcale nie potrzebują do tego konserwantów, aromatów czy barwników. Tradycyjna chałwa to tylko dwa składniki: sezam i cukier. Baklawa – cienkie ciasto filo na bazie mąki, wody i masła, z dodatkiem cukrowego syropu lub miodu i mnóstwa orzechów. Sucuk cevizli – to znów orzechy w gęstej melasie z owoców. W słodyczach z Bliskiego Wschodu nie znajdziesz laktozy, tłuszczów utwardzonych, sztucznych barwników ani konserwantów. Większość produktów jest również całkowicie wegańska i bezglutenowa. To coś zupełnie innego, niż słodycze z marketu – coś, co chętnie rodzice będą dawać dzieciom, gdy tylko będą mieli możliwość dostępu do takich słodyczy z pewnego źródła.

Skąd bierzemy nasze słodycze? Nasza oferta

Chałwa.pl to bezpośredni importer słodyczy i dystrybutor na całą Polskę. Pozyskujemy doskonałej jakości produkty wprost z Turcji czy Grecji, od tamtejszych producentów. Dzięki wielu kontaktom oraz wieloletniej współpracy z lokalnymi producentami, cena naszych towarów nie odstrasza, dzięki czemu przedsiębiorcy, którzy chcą kupować od nas w hurcie najlepsze bliskowschodnie smakołyki, mogą to robić z korzyścią dla swojej działalności. Mamy pewność, że w dystrybuowanych przez nas słodyczach znajdują się wyłącznie lokalne składniki – wierzymy, że to one w dużej mierze stoją za sukcesem smaku. Ponadto wiemy, że producenci stosują tradycyjne, nieznane w innych częściach światach metody produkcji swoich słodkości, dlatego są one jedyne w swoim rodzaju. Nawiązując współpracę z naszą hurtownią, możesz zyskać słodycze, których nie będzie miał nikt inny – niech staną się one Twoją przewagą nad konkurencją!

Komu jako bezpośredni importer słodyczy oferujemy nasze produkty?

Jesteśmy hurtownią słodyczy bliskowschodnich, której misją jest promowanie naturalnego i niezwykle prostego składu, dzięki któremu deser staje się prawdziwą ucztą. Możesz mieć swój udział w promowaniu naturalnych, tradycyjnie wytwarzanych słodyczy z Turcji lub Grecji, poprzez nawiązanie współpracy z naszą hurtownią. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do właścicieli, cukierni, piekarni, kawiarni, sklepów a także wystawców na imprezach gastronomicznych i jarmarkach. Jeśli sprzedajesz produkty z Bliskiego Wschodu, dołącz do swojego asortymentu tradycyjne słodycze. A może prowadzisz sklep z naturalną żywnością? W takim razie klasyczne chałwy, baklawy czy inne słodkości z pewnością wpiszą się w koncepcję Twojego asortymentu. Koszt inwestycji, jaką jest zakup naszych produktów, z racji dużego zainteresowania wśród klientów z pewnością szybko Ci się zwróci – szczególnie, że słodycze z Bliskiego Wschodu dzięki naturalnym metodom konserwacji mają długi termin przydatności. Świetnym pomysłem jest również zaoferowanie bliskowschodnich produktów jako deseru w swojej cukierni czy restauracji, prowadzonych w stylu greckim czy tureckim. Niezwykle słodkie, sycące produkty pełne zdrowych orzechów doskonale sprawdzają się jako słodki dodatek do kawy – i to nie tylko tej parzonej po turecku!

Dlaczego warto wybrać dystrybutora słodyczy Chałwa.pl?

Zanim powstała hurtownia Chałwa.pl, doskonale poznaliśmy świat tureckich i greckich słodyczy, które zachwycają zawsze, ilekroć ma się okazję spróbować ich tam, na miejscu. Te kraje to bardzo częste miejsca urlopowego wypoczynku Polaków, dlatego oferowane przez nas słodycze nie są dla wielu z nich nowością. Wiedzeni chęcią przywołania najpiękniejszych wspomnień z urlopu w Grecji czy wczasów w Turcji, z pewnością zapragną oni wstąpić do tureckiej lub greckiej restauracji i po doskonałym obiedzie posilić się czymś słodkim, przywiezionym specjalnie z Bliskiego Wschodu. Dystrybucja słodyczy bliskowschodnich na rynkach polskich to bardzo dobre rozwiązanie dla cukierników, restauratorów czy sprzedawców, którzy poszukują sposobu na urozmaicenie swojej oferty. To zdecydowanie produkty, których u nas brakuje – i sklep Chałwa.pl istnieje właśnie po to, aby ten trend odwrócić!