Strona główna » Chałwa krojona

Chałwa krojona

Chałwa krojona – turecki przysmak wykonany z mielonego sezamu, w naszym sklepie sprzedawany jest w trzech wersjach smakowych: pistacjowej, kakaowej i waniliowej. Każda z nich jest warta spróbowania! Duże, 4-kilogramowe opakowania naszej chałwy podzielono na mniejsze cząstki dla łatwiejszego serwowania, to produkt idealny do popołudniowej kawy lub jako słodki deser. Wegański skład, brak olejów utwardzonych i laktozy sprawia, że jest przyjazny dla wielu wymagających smakoszy, a dodatkowo, pomimo braku konserwantów utrzymuje świeżość przez długi czas pod warunkiem przechowywania w suchym i chłodnym miejscu. W Chalwa.pl prowadzimy także sprzedaż hurtową – zaopatrujemy m.in. sklepy, piekarnie, cukiernie, kawiarnie, wystawców na imprezach gastronomicznych. Chałwa krojona to turecki przysmak o tradycyjnym pochodzeniu i prostej recepturze. Dbając o przyrządzanie jej na bazie oryginalnych przepisów uzyskujemy produkt, z którego jesteśmy dumni!

Prosty skład, doskonały smak chałwy krojonej

Miazga sezamowa połączona z cukrem w odpowiedni sposób, doprawiona pistacjami, wanilią lub naturalnym kakao to chałwa turecka, którą każdy zna i lubi. Nie ma w niej substancji barwiących, konserwantów ani tłuszczów utwardzonych – wszystkie składniki są w 100% naturalne, co przekłada się na bogaty, charakterystyczny smak naszych wyrobów i ich wyjątkową wartość odżywczą. To słodycze idealne dla wegetarian, wegan, osób nie spożywających glutenu i laktozy, a także unikających sztucznych substancji w swojej diecie.

Chałwa turecka krojona – łatwa w serwowaniu

Oferowana u nas chałwa turecka krojona to 4-kilogramowy blok uformowany w dużej tacce. Pokrojona na mniejsze cząstki zdecydowanie ułatwia serwowanie. Pojedyncza porcja chałwy tureckiej ma rozmiar idealny dla jednej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi chałwami i złożenia zamówienia na chałwę do swojej cukierni lub piekarni!