INFORMACJE

O nas

Poznaj historię oraz misję naszej firmy

Nasza historia

Stworzyliśmy Chałwa.pl – Strefę Natury, jako miejsce, w którym każdy ma szansę zakosztować tego, co najsłodsze z Bliskiego Wschodu. Uwielbiamy tradycyjne słodycze z Grecji czy słodycze z Turcji i chętnie dystrybuujemy je dla naszych Klientów z różnych zakątków świata, czyli tam, gdzie są wytwarzane na podstawie starych, niezmiennych od lat receptur. W ofercie posiadamy również dużą gamę orzechów które bezpośrednio importujemy z Turcji.

Misja

Naszą misją jest promowanie bakaliowych specjałów, w których nie ma produktów mlecznych, utwardzonych tłuszczów, sztucznych barwników ani konserwantów, za to jest mnóstwo prawdziwego, naturalnego smaku orzechów, miodu i (naturalnych aromatów).

Najwyższa jakość

Pochodzenie tych smakołyków jest dla nas gwarancją, że zastosowano w nich wyłącznie najprostsze, doskonale znane od lat składniki, według pierwotnych receptur. To dlatego mamy szansę promować prawdziwe tureckie i greckie słodycze w Polsce! Chcemy, aby każdy Polak miał szansę zakosztować smaków Turcji czy Grecji we własnym domu i poznać chałwę, baklawę, czy inne produkty, jakich nie sposób zakupić w przeciętnym markecie. Oddajemy się temu z pasją, co przekłada się na sprawną i przyjazną obsługę naszych klientów! W Chalwa.pl zajmujemy się także sprzedażą hurtową m.in. do sklepów, piekarni, cukierni, kawiarni, wystawców na imprezach gastronomicznych – zapraszamy do kontaktu!