Strona główna » Chałwa tortowa

Chałwa tortowa

Tort chałwowy – smaczny, oryginalny i piękny

A może by tak chałwa zamiast tortu na urodziny? Jednak nie taka klasyczna, a o tradycyjnym, okrągłym kształcie, z bogatymi zdobieniami pochodzącymi wprost z natury! Spróbuj czegoś zupełnie innego, serwując tort na swoje urodziny, lub spraw niespodziankę jubilatowi – miłośnikowi tych tradycyjnych orientalnych słodkości!

Nasze torty chałwowe produkowane są z tradycyjnych składników, wśród których dominuje oczywiście sezam. W połączeniu z cukrem daje to niesamowity, bardzo słodki i aromatyczny deser o charakterystycznej kruchości oraz miękkości zarazem. Przekładając chałwę prawdziwymi orzechami, płatkami róży lub przyprawami, udało nam się uzyskać wspaniałe propozycje tortów, którymi nie pogardzi żaden prawdziwy fan tego przysmaku!

Chałwa tortowa – niebanalny sposób na uczczenie jubileuszu

Wybierając torcik chałwowy na urodziny, rocznicę ślubu lub inne wydarzenie, masz niepowtarzalną okazję zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach. W naszych wyrobach stawiamy na maksimum prostoty – smak tortu chałwowego w połączeniu z wysokogatunkowymi dodatkami zdecydowanie obroni się sam! To właśnie dzięki orzechom, płatkom róży czy korze cynamonu udaje nam się uzyskać efektowny wyrób cukierniczy pozbawiony sztucznych barwników, konserwantów, utwardzonych tłuszczów czy laktozy. Ten tort nie potrzebuje już żadnej więcej ozdoby – a po pokrojeniu go na równe kawałki przekonasz się, że jego zaserwowanie podczas uroczystości było doskonałym pomysłem!