Strona główna » Chałwa grecka

Chałwa grecka

Chałwa grecka ze stewią

Chałwa grecka ze stewią 4 kg

Waga: 4 kg
Kraj pochodzenia: Grecja
Odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu, nie zawiera cukru, laktozy, konserwantów.
Bez GMO.

Chałwa grecka to bogactwo smaków, słodyczy i cennych składników odżywczych, których zawartość wynika z obecności orzechów, nasion sezamu i innych składników. W Grecji skropiona sokiem z cytryny, stanowi nie tyle deser, co zakąskę do schłodzonych win – i w takiej wersji zdecydowanie warto się z nią zaprzyjaźnić!

Oryginalna grecka chałwa – co zawiera?

Istnieje wiele wersji tego przysmaku – największą popularnością cieszy się jednak chałwa sezamowa, przyrządzona z ziaren sezamu i miodu, często z dodatkiem orzechów i przypraw. Znane są również wersje greckiej chałwy z ziaren słonecznika, a nawet kaszy manny!

W naszym sklepie dbamy o to, by asortyment jak najbardziej odpowiadał prawdziwym greckim tradycjom kulinarnym. Znajdziesz tu nietuzinkowe połączenia różnych smaków, które w tej postaci wydają się trwale związane ze sobą. Oryginalna chałwa grecka może mieć różne wersje – i każda z nich jest wręcz nieprzyzwoicie smaczna! Dostępna w naszym sklepie chałwa grecka z gorzką czekoladą nie zawiera cukru i jest słodzona stewią oraz maltitolem.

Grecka chałwa – nasza oferta

Chałwa grecka z naszej oferty przyrządzana jest w tradycyjny sposób, z wykorzystaniem wysokiej jakości składników, zapewniających niepowtarzalny smak tego deseru, a przy tym odpowiednią zawartość składników odżywczych – tłuszczów roślinnych, witamin i minerałów. Chałwa w połączeniu z pistacjami tworzy niepowtarzalny duet, który na długo zagości w Twojej pamięci. To zasługa odpowiednich proporcji, ale przede wszystkim składników, które wykorzystuje się do wykonania tego przysmaku! Każda z oferowanych przez nas chałw jest niezwykła, a specyficzne połączenie różnych smaków wyzwala doznania, których być może nigdy dotąd nie miałeś okazji spróbować. To jeden z tych greckich produktów, co do których nie należy kierować się stereotypami – będzie słodko, będzie aromatycznie, ale będzie też zaskakująco i do tego właśnie dążymy, oferując Ci najwyższej jakości chałwę przyrządzoną na bazie tradycyjnych greckich przepisów!