Strona główna » Chałwa grecka z czekoladą i pomarańczą 4 kg

Chałwa grecka z czekoladą i pomarańczą 4 kg

Chałwa grecka z pomarańczą o czekoladą

Waga: 4 kg; 400g
Kraj pochodzenia: Grecja
Odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu, nie zawiera laktozy, konserwantów.
Bez GMO.

Chałwa z czekoladą i pomarańczą  – pyszny smak łączący tradycyjny smak chałwy z dodatkiem wysokiej jakości czekolady oraz aromatycznych pomarańczy.

Chałwa z czekoladą i pomarańczą to doskonały sposób na to, by dostarczać swojemu organizmowi mnóstwa cennych składników, głównie tłuszczów i białek roślinnych pochodzących z sezamu, witamin i minerałów. Połączenie pysznej, tradycyjnej chałwy z czekoladą i pomarańczą z pewnością przypadnie do gustu wielu fanom chałw greckich.

Smakowity kąsek – idealny do kawy

Nasza chałwa z czekoladą i pomarańczą  to doskonały dodatek do popołudniowej kawy lub herbaty, osładzający dzień i dodający energii na dalsze wyzwania. Pochodzący z naszego sklepu oryginalny grecki produkt ma postać wspaniałego tortu o masie 4 kg, połączonego z wysokiej jakości czekoladą i pomarańczą. Dzięki temu podczas jedzenia smaki świetnie krzyżują się ze sobą, dostarczając wielu przyjemnych doznań. Warto mieć w domu tę wyjątkową grecką chałwę, produkowaną od 1904 roku według tradycyjnych receptur, by zaskoczyć swoich gości, którzy przyjdą na deser. Ale też po prostu zawsze mieć pod ręką coś pysznego!