Strona główna » Chałwa Grecka ze stewią i gorzką czekoladą 3.8kg (bez cukru)

Chałwa Grecka ze stewią i gorzką czekoladą 3.8kg (bez cukru)

Waga: 3.8 kg
Kraj pochodzenia: Grecja
Produkt wegański, nie zawiera cukru ,laktozy, konserwantów

Chałwa ze stewią – pyszny smak bez wyrzutów sumienia

Chałwa ze stewią to doskonały sposób na to, by dostarczać swojemu organizmowi mnóstwa cennych składników, głównie tłuszczów i białek roślinnych pochodzących z sezamu, witamin i minerałów, oraz wszystkiego, co najcenniejsze w gorzkiej czekoladzie – czyli kakao. Połączenie pysznej, tradycyjnej chałwy z gorzką czekoladą z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią słodycze w mniej kalorycznej wersji. Dzięki stewii chałwa ma dużo niższą kaloryczność niż ten przysmak w oryginalnej recepturze, a smakuje niemal dokładnie tak samo!

Smakowity kąsek – idealny do kawy

Nasza chałwa bez cukru to doskonały dodatek do popołudniowej kawy lub herbaty, osładzający dzień i dodający energii na dalsze wyzwania. Pochodzący z naszego sklepu oryginalny grecki produkt ma postać wspaniałego tortu o masie 3,8 kg, polanego na wierzchu gorzką czekoladą o wysokiej zawartości kakao. Dzięki temu podczas jedzenia smaki świetnie krzyżują się ze sobą, dostarczając wielu przyjemnych doznań.

Warto mieć w domu tę wyjątkową grecką chałwę, sporządzaną według tradycyjnych receptur, by zaskoczyć swoich gości, którzy przyjdą na deser. Ale też po prostu zawsze mieć pod ręką coś pysznego! Wybierając chałwę bez cukru, z bezkaloryczną stewią, możesz dostarczać sobie samych cennych składników odżywczych bez pustych kalorii!