Strona główna » Chałwa grecka ze stewią i gorzką czekoladą 4 kg (bez cukru)

Chałwa grecka ze stewią i gorzką czekoladą 4 kg (bez cukru)

Grecka chałwa ze stewią i gorzką czekoladą

Waga: 4 kg; 400g
Kraj pochodzenia: Grecja
Odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu, nie zawiera cukru, laktozy, konserwantów.
Bez GMO

Chałwa ze stewią i czekoladą – pyszny smak bez wyrzutów sumienia 

Chałwa ze stewią to doskonały sposób na to, by dostarczać swojemu organizmowi mnóstwa cennych składników, głównie tłuszczów i białek roślinnych pochodzących z sezamu, witamin i minerałów. Połączenie pysznej, tradycyjnej chałwy z czekoladą i stewią z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią słodycze w mniej kalorycznej wersji. Dzięki stewii chałwa ma dużo niższą kaloryczność niż ten przysmak w oryginalnej recepturze, a smakuje niemal dokładnie tak samo! 

Smakowity kąsek – idealny do kawy

Nasza chałwa bez cukru to doskonały dodatek do popołudniowej kawy lub herbaty, osładzający dzień i dodający energii na dalsze wyzwania. Pochodzący z naszego sklepu oryginalny grecki produkt ma postać wspaniałego tortu o masie 4 kg, połączonego z wysokiej jakości czekoladą.  Dzięki temu podczas jedzenia smaki świetnie krzyżują się ze sobą, dostarczając wielu przyjemnych doznań. 

Warto mieć w domu tę wyjątkową grecką chałwę, produkowaną od 1904 roku według tradycyjnych receptur, by zaskoczyć swoich gości, którzy przyjdą na deser. Ale też po prostu zawsze mieć pod ręką coś pysznego! Wybierając chałwę bez cukru, z bezkaloryczną stewią, możesz dostarczać sobie samych cennych składników odżywczych bez pustych kalorii!