Strona główna » Chałwa grecka z czekoladą i orzechami laskowymi 4 kg

Chałwa grecka z czekoladą i orzechami laskowymi 4 kg

Grecka chałwa z czekoladą i orzechami laskowymi

Waga: 4 kg; 400g
Kraj pochodzenia: Grecja
Odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu, nie zawiera cukru ,laktozy, konserwantów.
Bez GMO.

Chałwa z czekoladą i orzechami laskowymi – pyszny smak łączący tradycyjny smak chałwy z dodatkiem wysokiej jakości czekolady oraz najlepszych gatunków orzechów laskowych.

Chałwa z czekoladą i orzechami laskowymi to doskonały sposób na to, by dostarczać swojemu organizmowi mnóstwa cennych składników, głównie tłuszczów i białek roślinnych pochodzących z sezamu, witamin i minerałów. Połączenie pysznej, tradycyjnej chałwy z czekoladą i orzechami laskowymi z pewnością przypadnie do gustu wielu fanom chałw greckich.

Smakowity kąsek – idealny do kawy

Nasza chałwa z czekolada i orzechami laskowymi to doskonały dodatek do popołudniowej kawy lub herbaty, osładzający dzień i dodający energii na dalsze wyzwania. Pochodzący z naszego sklepu oryginalny grecki produkt ma postać wspaniałego tortu o masie 4 kg, połączonego z wysokiej jakości czekoladą i orzechami laskowymi.  Dzięki temu podczas jedzenia smaki świetnie krzyżują się ze sobą, dostarczając wielu przyjemnych doznań.

Warto mieć w domu tę wyjątkową grecką chałwę, produkowaną od 1904 roku według tradycyjnych receptur, by zaskoczyć swoich gości, którzy przyjdą na deser. Ale też po prostu zawsze mieć pod ręką coś pysznego!